Photo by Dominyka Ambrozeviciute 1 22632 scaled

Gvazdikai

Legendomis ir įvairia simbolika apipinti gvazdikai yra labai unikalūs ir tuo pačiu klasikiniai žiedai. Gvazdikų rūšių ir spalvų yra be galo daug, todėl jie puikiai tinka puokštėms, dovanoms, dekoracijoms ir visoms kitoms progoms. 

Pagal senąją graikų kalbą gvazdikas dar yra vadinamas ,,dieviškąja gėle’’. Tai vienos plačiausiai pritaikomų gėlių dėl savo gerų savybių: atrodo išvaizdžiai, ilgai žydi, skaniai kvepia, yra ištvermingos įvairioms oro sąlygoms, o išsirinkti mėgstamą rūšį ir spalvą tikrai užtruksite, nes pasirinkimas yra labai platus.

Gvazdikų puokštės

Gvazdikai savo simbolika tinka įvairioms šventėms ir progoms. Jie simbolizuoja meilę, pagarbą, laisvę, tikima, kad neša laimę, todėl nežinant iš kokių gėlių rinkti puokštę, gvazdikai yra geriausias pasirinkimas. Gvazdikas šiais laikais yra laikomas vyriška gėle, todėl gvazdikų puokštė tinka dovanoti ir vyriškosios lyties atstovams.

Gvazdikai puokštėje dažnai atlieka pagrindinį vaidmenį. Net ir pasirinkus smulkius gvazdikėlius ir priderinus juos su kitomis smulkiomis detalėmis, galime sukurti išskirtinę minimalizmu atsiduodančią puokštę. 

Pasirinkus stambius gvazdikų žiedus jie puokštėje taps tikra pažiba. Įkomponuoti kartu su antraeiliais žiedais, tokie kaip gubojos ar eukaliptai, gvazdikų žiedai išsiskirs ir sukurs nuostabią puokštę, kuri nudžiugins kiekvieną.

Flowers&Lovers puokštės iš gvazdikų yra labai subtilios, elegantiškos bei estetiškos. Dažniausiai gvazdikai yra naudojami sukurti pastelines puokštes, kuriose leidžiama dominuoti gvazdikų žiedams. Tokios puokštės ne tik gražiai atrodo, bet ir yra ilgo žydėjimo, todėl džiugins akį ilgiau. Bekvapiai gvazdikai puikiai tiks kvapams jautriems žmonėms, o puokštėje sukombinuoti su kitais žiedais lies pasireikšti kitų gėlių kvapams labiau.

Gvazdikų puokštės priežiūra

Gvazdikai pasižymi geru ištvermingumo, todėl didelės priežiūros puokštėms iš gvazdikų tikrai nereikia. Savo grožiu su tinkama priežiūra jie gali džiuginti net porą savaičių. 

Kaip ir kiekvienai gėlei, taip ir gvazdikui yra svarbu švarus vanduo. Jį reikėtų keisti kas 2-3 dienas. Taip pat galite pakirpti kotelius, kad vanduo pro juos skverbtųsi lengviau. Venkite tiesioginių saulės spindulių, kad saulė neišdžiovintų žiedų dar neleidus jais atsigrožėti.

Gubojos
Kaip prižiūrėti gėles ir puokštes?
Mano Krepšelis
Uždaryti Patinkančios prekės
Uždaryti Neseniai Peržiūrėta
Kategorijos