Photo by Dominyka Ambrozeviciute 1 22738 scaled

Gubojos

Guboja – mažų spalvotų žiedelių gėlė, kuri gali tapti puikiu komponentu puokštėje arba puokšte savaime. Kadangi spalvotos gubojos gali būti įvairių spalvų, jos puikiai pritaikomos kiekvienos spalvų paletės puokštėje ir padeda užpildyti esančius tuščius tarpus. O didesni žiedai puokštėje su gubojomis atrodys tarsi paskendę sniege ar vasariškoje paklotėje. 

Gubojų puokštės

Gubojos puokštė puikiai tinka įvairioms progoms. Nors ir atrodo gana kukli, įkomponuotos tarp kitų gėlių gali atrodyti labai prabangiai ir išraiškingai.

Flowers&Lovers siūlome ne tik puokštes sudarytas iš gubojų, bet ir puokštes su daugiau elementų. Gubojos puikiai prisitaiko prie įvairių tipų puokščių, padeda užpildyti puokštę bei sukurti tinkamą ir estetišką jos formą. Jos dera prie klasikinių ir egzotinių gėlių, todėl išsirinkti tinkamą puokštę nebus sunku. 

Gubojos puokštė
Gubojos puokštė

Gubojos taip pat dažnai yra naudojamos nuotakos puokštėje. Baltos gubojos atrodo šventiškai, priderinus prie kitų augalų – prabangiai. Jeigu norima kuklių šventės dekoracijų – gubojų puokštės tam labai populiarus ir tinkamas pasirinkimas. Net kelios šakelės atrodo gausiai, nes vienažoje šakelėje yra daugybė gubojos žiedelių.

Gubojos rūšys

Pačios gubojos gali būti keleto skirtingų rūšių. Lietuvoje pajūryje yra labai paplitusi muilinė guboja, kuri nukloja visas kopas lyg baltas debesis. Taip pas jos yra puikus papuošimas namų darželiuose, nes plačiai išsiplėtusios puošia visą kiemo vaizdą. Tačiau puokštėms dažniau yra naudojama dekoratyvinė guboja, kuri yra atvežama iš užsienio. Tokios gubojos gražiai atrodo puokštėse, jų žiedeliai gali būti kiek didesni, taip pat galima išsirinkti iš keleto spalvų.

Gubojos gali būti ir daugiau rūšių: grakščioji guboja, šliaužiančioji guboja, dirvinė guboja. Jos yra tinkamos auginimui darželiuose, kieme, o nuskynus – puikus puokštės ar namų dekoro elementas.

Gubojos puokštės priežiūra ir savybės

Flowers&Lovers atrasite baltos, rausvos ir rožinės spalvos gubojų. Jos žydi ilgai, todėl puikiai tinka ilgesniam namų puošimui. O sudžiūvusios jos taip pat išlaiko gražų vaizdą ir gali toliau būti naudojamos kaip interjero puošmena. 

Norint gubojos puokštę išlaikyt gyvybingą ilgiau nelaikykite jų ant saulės, keiskite vandenį kas kelias dienas į švarų, o pastebėjus, kad puokštė ima džiūti – vandenį pašalinkite. Tai padės puokštei tinkamai sudžiūti ir neprarasti savo išvaizdos ilgiau.

Gvazdikai
Mano Krepšelis
Uždaryti Patinkančios prekės
Uždaryti Neseniai Peržiūrėta
Kategorijos