Puokštė – tai vienas iš nuotakos gražiausių akcentų, kuris padeda ne tik pagyvinti nuotakos įvaizdį, bet ir atskleisti jos charakterį. Kiekviena puokšte yra gaminama individualiai pagal nuotakos pageidavimus ir norus.

Minimalus žiedų užsakymo kiekis dažniausiai būna didesnis, nei jų realus panaudojimas puokštėje. Tai padeda išrinkti gražiausiausius ir labiausiai tinkamus žiedus puokštei. Nuotakos puokštės kaina svyruoja nuo 60 eur., išimtys taikomos tik gubojų puokštėms, egzotinių lapų puokštėms ir vieno žiedo pasirinkimams.

Papildoma informacija

Nuotakos puokštę sudaro daug skirtingų faktorių. Visu pirma, tai yra be galo atsakingas darbas, reikalaujantis specifinio pasiruošimo. Žiedai vestuvinei puokštei yra užsakomi konkrečiai pagal susitarimą ir pavyzdžius. Gėlėms atvykus vyksta žiedų paruošimas ir atrinkimas, kotų sutvarkymas, žiedlapių nurinkimas.

Prieš pradedant dėlioti nuotakos puokštelę, žiedai prisotinami vandeniu ir geliu, kad vykstant šventei neprasidėtų staigusi vytimo procesas. Nuotakos puokštė dėliojama taip, kad dailiai atrodytų rankoje, kad būtų išlaikytos reikiamos proporcijos. Visos puokštės pusės turi atrodyti nepriekaištingai, blogai sudėliota puokštė labiausiai atsiskleidžia vestuvinėse nuotraukose.
Vestuvinėms puokštėms naudojamos papildomos priemonės, tokios kaip – floristinis tape’as, smeigtukai, gelis kotelių užpildymui, specialiai puokštei parinkti kaspinai.

Pamerkimui į vazą skirtos puokštės ir nuotakos puokštės vienas didžiausių skirtumų yra paruošimo trukmė. Įprastą puokštę floristas gali sudėlioti per 10-15min., tačiau nuotakos puokštės paruošimas užtrunka valandą ir ilgiau. Taip pat vestuvinės puokštės žiedai yra komponuojami specialia technika, kuri neleidžia kompozicijai prarasti savo formos.
Nuotakos puokštės kurimas ne tik ilgai trunkantis procesas, tačiau ir be galo daug atsakomybės ir profesionalumo reikalaujantis procesas.

Mano Krepšelis
Uždaryti Patinkančios prekės
Uždaryti Neseniai Peržiūrėta
Kategorijos