Photo by Dominyka Ambrozeviciute 1 22569 scaled

Eustomos

Eustomos – iš tolimų kraštų į Lietuvą atkeliavusios gėlės. Savo elegancija ir aristokratiškumu pakeri tikrai daugumą žmonių. Šios gėlės simbolizuoja švelnumą, moteriškumą, todėl jos tampa dažnu gėlių pasirinkimu dovanoti moterims. Taip pat jos yra puikiai tinkamos įvairioms puokštėms. Eustomos turi po kelis žiedelius ant vienos šakelės, gali būti įvairių spalvų, ilgai išsilaiko nenuvytusios – tikras floristų džiaugsmas. 

Eustomos puokštėje

Eustomos yra be galo universalios gėlės. Puokštė tik iš eustomų atrodys labai gražiai ir estetiškai, tačiau ir su kitomis gėlėmis jos dera puikiai. Dažnai jos yra komponuojamos kartu su rožėmis, chrizantemomis, gvazdikais ir kitais pavasariniais žiedais. Kadangi eustoma gali būti įvairių atspalvių, ją priderinti puokštėje nėra sudėtinga, o ir jūs galite išsirinkti sau patinkančią spalvų paletę lengviau.

Puokštės su eustomos žiedais tinka nuotakoms, gimtadienio šventėms ar kitoms progoms. Tai gražus ir įdomus žiedas, kuris tinka įvairioms asmenybėms, todėl gavusi eustomų puokštę moteris tikrai nenusivils. 

Taip pat eustomas galima naudoti ir kaip puikias dekoracijas stalui ar interjerui. Jeigu puokštė jums pabodo, pamerkite po vieną šakelę į skirtingas vazas. Tai atrodys puošniai ir elegantiškai – tikrai rasite kur priderinti.

Eustomų priežiūra

Dar viena priežastis, kodėl eustomos tampa vis populiaresnės – nesunki priežiūra ir ilgas žydėjimo periodas. Jas geriausia laikyti vėsesnėje patalpoje, bent jau nakties metu. Tai padės joms ilgiau nenuvysti net nepamerktoms. 

Vandenį, kaip ir kiekvienoms gėlėms, reikėtų keisti kas kelias dienas. Prieš merkiant eustomas į vazą svarbu kotelius pakirpti įstrižai. Taip eustomos nenuvytusios gali išsilaikyti net iki dviejų savaičių. Nepamirškite nuskabyti ir apatinių eustomos lapelių, taip sulėtinsite bakterijų vandenyje dauginimosi procesus. Jeigu pastebite, kad žiedai ima vysti – neskubėkite išmesti visos eustomos šakelės. Nuskabykite apvytusius žiedus ir leiskite puokštei toliau jus džiuginti. 

Renkantis eustomas geriausia imti mažiau prasiskleidusias šakeles. Taip būsite užtikrinti, kad kiti žiedeliai išsiskleis vėliau, o puokštė jus džiugins ilgesnį periodą. 

Pakerėjo eustomos žiedai? Kreipkitės į mūsų Flowers&Lovers florisčių komandą ir mes padėsime sukurti unikalią ir išskirtinio grožio puokštę jums.

Kaip prižiūrėti gėles ir puokštes?
Chrizantemos (Momoko)
Mano Krepšelis
Uždaryti Patinkančios prekės
Uždaryti Neseniai Peržiūrėta
Kategorijos