Vestuvių Dekoravimas

Kiekvienos vestuvės yra unikalios, todėl reikalauja ir kruopštaus bei atsakingo dekoro detalių parinkimo. Mūsų floristikos specialistai padės atrasti gražiausius ir tinkamiausius sprendimus Jūsų vestuvėms, prireikus papildomų detalių padės pasirinkti tinkamiausius partnerius jūsų svajonių vestuvėms įgyvendinti.

Esame sukaupę ne vienerius metus patirties floristikos pasaulyje. Per daugiau nei 4 metus prisidėjome prie įvairių projektų igyvendinimo, galime pasidžiaugti bendradarbiavimu su daugiau nei 600 įmonių. Labai vertiname kiekviena klientą, tad į užsakymus žiūrime itin individualiai. Mūsų tikslas yra suteikti pačias geriausias paslaugas ir pasiūlyti labiausiai apgalvotus variantus. Kokybė yra neatsiejama mūsų darbo dalis, tad siūlome tik aukščiausios klasės žiedus, kurie pas mus atkeliauja iš pačių įvairiausių pasaulio ūkių. Pasitikėkite mumis ir mėgaukitės rezultatu.

Floristų komanda pasirūpins visų reikiamų priemonių užsakymu, pristatymu ir dekoravimu, todėl jums nereikės rūpintis papildomai.
Platus žiedų pasirinkimas - parinksime žiedus tiek klasikos mylėtojui, tiek egzotikos fanatui.
Profesionaliai išpildysime visas Jūsų idėjas.
Rekomenduosime kitus reikiamus tiekėjus (tekstilės, desertų ir t.t.).

Dekoravimo paketai

Užsakymas

    Mūsų darbai