zvake

Žvakės

Žvakės buvo išrastos kaip šviesos šaltinis ir atlikdavo dabartinių lempų funkciją – apšviesdavo kambarius, nors ir silpnai, bet tamsiuoju paros metu tikrai buvo naudingos. Kai atsirado elektros lemputė, nebeliko poreikio žvakių naudoti apšvietimui, tačiau žmonės nenustojo jų pirkti. Žvakės namuose liko kaip dekoro detalė.

Nors, atrodo, žvakės liepsnelė yra nedidelė, ji kuria jaukią namų atmosferą bei šilumą. Įsivaizduojant žvakę, dažnai iškyla snieguoto žiemos vakaro su puodeliu rankoje vaizdinys, tačiau žvakė dabar taip asocijuojasi su gera namų aura, kad tampa tikrai daugiau nei tik Kalėdinio laikotarpio elementu. Vakare grįžus namo, pasileidus muzikos ir užsidegus žvakę poilsis tampa dar vertingesnis. Ir tai moksliškai įrodyta!

Žvakių Panaudojimas

Žvakės būna įvairių formų bei dydžių, spalvų, gali būti bekvapės ar aromatizuotos. Jos gali puikiai pagražinti interjerą bei tapti saviraiškos elementu. Jos naudojamos per šventes, religiniais, ritualiniais tikslais, meditacijos, jogos metu, žvakės gali tapti pakaitalu lempoms dingus elektrai.

Privalumai

  1. Nuramina. Žvakėse naudojami gėliški ir žoliški kvapai, kaip pelargonijos, levandos, mėtos, turi teigiamą poveikį gydant įvairias psichologines ligas.
  2. Gerina nuotaiką. Aromatizuotos žvakės gali palengvinti streso simptomus, sumažinti kortizolio kiekį.
  3. Gerina miego kokybę. Vakarus leidžiant žvakių šviesoje be išmaniųjų technologijų laikui bėgant kokybiškiau miegama.
  4. Stimuliuoja atmintį. Kai kurie žvakių kvapai gali sukelti atsiminimus.

Žvakių priežiūra

Prieš uždegdami žvakę, nukirpkite kažkur ketvirtadalį dagties, tai padės išvengti nelygaus degimo, lašėjimo ar liepsnojimo.

Venkite skersvėjų ir deginkite žvakę bent 2 valandas, tai leis žvakei degti tolygiai. Nepamirškite kiekvieną kartą nukirpti dalį dagties prieš uždegant žvakę.

Dėl saugumo nepalikite žvakės be priežiūros, nesudeginkite jos visiškai iki galo, užgesinkite, kai jos liks ketvirtadalis.

Nelieskite bei nejudinkite degančios žvakės.

Žvakės užgesinimui naudokite specialų gaubtuvėlį, taip neišsitaškys karštas vaškas.

Nejudinkite žvakės tol, kol ji visiškai neatšals.

Flowers & lovers žvakės 

Mūsų žvakės yra rankų darbo, kruopščiai gamintos siekiant, kad kiekvienus namus pasiektų jaukumas. Mūsų žvakės yra atskiri meno kūriniai, kurių baltumas skleidžia paslaptingą grožį. Šiuo metu siūlome dvi skirtingas formas: burbulas ir moteris. Dvi formos, kurios puikiai tinka tiek norintiems subtilumo, tiek norintiems išsiskiriančių namų akcentų. Žvakės be aromato ne tik pripildys jūsų namus jaukiomis emocijomis, bet ir nesukels jokio dirginimo, todėl puikiai tinkamos visiems namams.

Mano Krepšelis
Uždaryti Patinkančios prekės
Uždaryti Neseniai Peržiūrėta
Kategorijos