nuotakos puokste

Vestuvinė Puokštė – Kaip išsirinkti?

Vestuvinė puokštė

Turbūt nė viena moteris neįsivaizduoja savo vestuvių dienos be vestuvinės puokštės. Vestuvinė puokštė gali būti puikus akcentas užpildyti jaunosios įvaizdžiui, pagyvinti jį bei išreikšti savo charakterį kūrybingu būdu. 

Vestuvinių puokščių mados tendencijos kinta su kiekvienais metais, tačiau nebūtina jų vaikytis aklai. Svarbiausia, kad vestuvinė puokštė tiktų būtent jums. Tačiau kaip išsirinkti iš tokios gausybės variantų, kuriuos galima atrasti šiandieninėje pasiūloje? Papasakosime jums viską nuo pradžių!

Vestuvinės ir paprastos puokštės skirtumai

Vestuvinė puokštė – tai neatsiejama jaunosios įvaizdžio dalis. Spalvų paletė, gėlių pasirinkimai yra derinami prie jaunosios aprangos, aksesuarų bei jos charakterio. Kiekviena vestuvinė puokšte yra gaminama individualiai pagal nuotakos norus ir pageidavimus. Kadangi vestuvinė puokštė figuruoja visose vestuvių dalyse, ji turi derintis ir prie aplinkos: lokacijos, kur vyksta šventė, vestuvių dekoracijų, temos, metų laiko. Kadangi puokštė ilgą laiką praleidžia rankose, turi būti patogu ir ją laikyti. 

Taip pat svarbu, kad vestuvinė puokštė išliktų nepakitusi visą dieną, todėl tam yra reikalingas specialus paruošimas. 

Kokia gali būti vestuvinė puokštė?

Vestuvinių puokščių pasirinkimų yra tikrai daug. Gali skirtis ne tik pačios gėlės, bet ir forma, apimtis, dydis, spalvų paletė, kiti vestuvinės puokštės akcentai. 

Viena populiariausių vestuvinių puokščių formų yra apvali. Tokia  vestuvinė puokštė atrodo tvarkingai, subtiliai, gražiai atrodo rankose. Tačiau apvali puokštė gali būti ir laisvesnės formos – šiek tiek išsidarkiusi, laisvesnio stiliaus. Asimetriškos puokštės tinka norint išskirtinio akcento pasirinkus minimalistinį įvaizdį. 

Puokštės dydis taip pat priklauso nuo bendro įvaizdžio. Vestuvinė puokštė nėra skirta užgožti nuotakos grožio, todėl reikėtų rinktis ir atitinkamą dydį. Tokiu pat būdu yra renkamasi ir puokštės spalvų paletė. Ji turi derintis prie bendro įvaizdžio, nuotakos akcentų, natūraliai įsilieti į bendrą įvaizdį, kad sukurtų vientisumą.

Gėlių pasirinkimai puokštėje gali būti labai įvairūs. Vienas dažniausių – rožės. Tačiau nuotakos, kurios mėgsta labiau eksperimentuoti gali rinktis ir labiau egzotiškas gėles.

Ką reikia pasiruošti prieš užsisakant vestuvinę puokštę?

Dažnai nuotakos dėl vestuvinės puokštė į floristą kreipiasi per anksti arba per vėlai. Kada būtų geriausia kreiptis? Kadangi vestuvinė puokštė yra bendro nuotakos įvaizdžio dalis, į floristą reikėtų kreiptis jau nusprendus savo įvaizdį. Nuo to priklauso, kokio stiliaus, dydžio, spalvų, gėlių vestuvinė puokštė bus. 

Tačiau nereikia užmiršti vestuvinės puokštės iki paskutinės dienos. Vestuvinei puokštei sukurti reikia laiko, kruopštaus ir atsakingo aptarimo ir gėlių parinkimo. Jeigu į floristą kreipsitės per vėlai, puokštė gali ne visiškai atitikti jūsų norus dėl per trumpo laiko tarpo užsakyti gėlėms ir puokštei paruošti. Visada nuotakoms rekomenduojama išsirinkti ir alternatyvią vestuvinę puokštę – tai geras žingsnis, kai norima retų gėlių, kurios ne visada atkeliauja laiku (ypač kai jos yra užsakomos iš tolimųjų pasaulio ūkių).

Jeigu puokštę išsirinkti yra labai sunku – paieškokite, kas jums patinka, o kas ne. Įvairiose platformose galima atrasti įvairiausių vestuvinių puokščių variantų. Parodžius pavyzdžius floristei, papasakojus, kas patinka puokštėje, o kas ne, floristas galės lengviau įsivaizduoti jūsų norus ir sukurti jums tinkančią puokštę. Taip pat vestuvinė puokštė gali būti derinama ne tik prie nuotakos įvaizdžio, bet ir prie bendro šventės dekoro. Tai nėra taisyklė ir privaloma, tačiau toks derinimas dažnai atneša harmoniją visoje šventėje.

Dar vienas svarbus aspektas renkantis vestuvinę puokštę yra gėlių kvapas. Kai kurie kvapai jaučiami visą dieną gali erzinti ar net sualergizuoti, todėl svarbu apsvarstyti ar norite, kad vestuvinė puokštė būtų sudarytą iš kvepiančių gėlių. Kaip sužinoti, ar gelių kvapas tinkamas jums? Pasimerkite norimas gėles prie lovos ir ryte pajusite pagal savo savijautą, ar kvapas jums tinkamas ir nepridarys problemų vestuvių dieną.

Jeigu ieškote, kas paruoštų jūsų vestuvinę puokštę – kreipkitės į mūsų Flowers&Lovers florisčių komandą. Mes jums padėsime visais vestuvinės puokštės ar ir visos vestuvių šventės dekoro klausimais. Flowers&Lovers vestuvinė puokštė ne tik atspindės jus, bet ir puikiai įsilies į jūsų nuotakos ir bendrą šventės įvaizdį. 

Kaip prižiūrėti gėles ir puokštes?
Puokštės įkvėptos Marijos Primačenko
Mano Krepšelis
Uždaryti Patinkančios prekės
Uždaryti Neseniai Peržiūrėta
Kategorijos