Valentino Harmonija

35.00

Valentino dienos pasirinkimas nr 3.

 •  Pristatymas & Grąžinimas

  Pristatymas

  Atsiėmimas mūsų salone  NEMOKAMAI

  Jūsų pasirinktu laiku.

  Pristatymas į namus €8

  Visi pristatymai įvykdomi jūsų pasirinktu laiku.

  Grąžinimas

  Grąžinimai

  Atsiprašome, bet mūsų parduotuvėje negalime priimti prekių grąžinimų. Dėkojame už supratimą!


  Dalintis
Atsiskaitymo būdai Trust

Gėlų puokštė – Valentino Harmonija

Kai klasika ir egzotika sukuria meilės harmoniją vienoje puokštėje. Prabanga ir lengvumu alsuojanti Valentino dienos kompozicija, susidedanti iš gipsofilijos (liet. Guboja), eukalipto ir protėjos- viešnios iš Pietų Afrikos.

Išimtas iš vandens protėjos žiedas, guboja (lot. Gypsophila) ir eukaliptas sudžiūsta, pakeičia savo formą ir spalvą, juos galima laikyti vazoje kaip sausuolius arba komponuoti su kitomis sausomis gėlėmis.

Jeigu studijoje neturime gėlės, pavaizduotos puokštėje, ją pakeičiame panašios stilistikos žiedais. Jei tai yra pagrindiniai, akcentiniai žiedai- susisiekiame su užsakovu ir pagal studijoje esamą gėlių asortimentą suderiname galutinį variantą.

Pamerkta į vazą ši puokštė išsilaiko apie dvi savaites. Prieš merkiant į vandenį puokštę reikėtų išpakuoti iš popieriaus, nurišti kaspinėlį ir pakirpti kotus. Vanduo turėtų būti kuo vėsesnis. Vandenį keisti ir kotus pakirpti rekomenduojame kiekvieną dieną. Puokštės nerekomenduojame laikyti arti šilumos prietaisų ar ant tiesioginės saulės spindulių.

Nuotraukoje pavaizduota S dydžio puokštė. 

XS dydis yra dvigubai mažesnė puokštė nei pavaizduota nuotraukoje.

Mano Krepšelis
Uždaryti Patinkančios prekės
Uždaryti Neseniai Peržiūrėta
Kategorijos