Cinamonas

35.00

Skirtingų pasaulio šalių prieskoniai, sukuriantys aitrų rudens aromatą. Elegantiška ir solidi egzotinė gėlių puokštė, kurios pagrindinis žiedas yra banksija.

DYDIS

PAKAVIMAS

ATVIRUTĖ

 •  Pristatymas & Grąžinimas

  Pristatymas

  Atsiėmimas mūsų salone  NEMOKAMAI

  Jūsų pasirinktu laiku.

  Pristatymas į namus €8

  Visi pristatymai įvykdomi jūsų pasirinktu laiku.

  Grąžinimas

  Grąžinimai

  Atsiprašome, bet mūsų parduotuvėje negalime priimti prekių grąžinimų. Dėkojame už supratimą!


  Dalintis
Atsiskaitymo būdai Trust

Gėlių puokštė – Cinamonas

Skirtingų pasaulio šalių prieskoniai, sukuriantys aitrų rudens aromatą. Elegantiška ir solidi egzotinė kompozicija, kurios pagrindinis, akcentinis žiedas yra banksija (lot. Banksia)- viešnia iš Australijos.

Puokštė susideda iš banksijos, limoniumo (liet. Kermėkas), anigozanto (liet. Kengūra), eukalipto ir leukodendrono. 

Visi puokštėje esantys elementai sudžiūsta. Banksija nepakeičia savo spalvos ir formos. Kitos puokštėje esančios gėlės sudžiūsta, pakeičia savo formą ir spalvą. Jas galima laikyti vazoje kaip sausuolius arba komponuoti su kitomis sausomis gėlėmis.

Jeigu studijoje neturime gėlės, pavaizduotos puokštėje, ją pakeičiame panašios stilistikos žiedais. Jei tai yra pagrindiniai, akcentiniai žiedai- susisiekiame su užsakovu ir pagal studijoje esamą gėlių asortimentą suderiname galutinį variantą.

Pamerkta į vazą ši puokštė išsilaiko apie dvi savaites. Prieš merkiant į vandenį puokštę reikėtų išpakuoti iš popieriaus, nurišti kaspinėlį ir pakirpti kotus. Vanduo turėtų būti kuo vėsesnis. Vandenį keisti ir kotus pakirpti rekomenduojame kiekvieną dieną. Puokštės nerekomenduojame laikyti arti šilumos prietaisų ar ant tiesioginės saulės spindulių.

Nuotraukoje pavaizduota M dydžio puokštė.

Kategorija: 
Mano Krepšelis
Uždaryti Patinkančios prekės
Uždaryti Neseniai Peržiūrėta
Kategorijos