Vazos

Stiklinė vaza Minimal

26.00

Vaza stiklinis burbulas

56.00

Gofruota juodos spalvos vaza L

56.00

Gofruota skaidrios spalvos vaza L

56.00

Gofruota pilkos spalvos vaza L

56.00

Gofruota mėlynos spalvos vaza M

31.00

Šviesiai žalia gofruota vaza M

31.00

Tamsiai žalia gofruota vaza M

31.00

Gofruota skaidraus stiklo vaza M

31.00

Gofruota skaidri stiklo vaza S

18.00

Gofruota pilkos spalvos vaza M

31.00

Gofruota juodos spalvos vaza M

31.00

Gofruota juodos spalvos vaza S

18.00

Molinė vaza Havana

50.00

Rausva molinė vaza

22.00

Žema Bali vaza

45.00

Aukšta Bali vaza

45.00

Žalsvas lašas

41.00

Gofruota pilkos spalvos vaza S

18.00

Nors gėlių puokštės mūsų namuose vis keičiasi, vazos pasilieka. Tinkama vaza gali būti ne tik vieta laikyti puokštei, tačiau ir išskirtinė namų interjero detalė, kuri džiugins akis ilgą laiką. Todėl apsvarstyti, kokia vaza būtų tinkama jums ir jūsų namams tikrai verta. Juk ši detalė namuose apsigyvens ilgam laikui.

Patarimai renkantis vazas

Dažnai prisiperkame daugybę vazų, nes visos jos gražios ir savaip mus džiugina. Tačiau, gavus įvairias gėlių puokštes suprantame, jog neturime kur jų pamerkti! Viena vaza per didelė, kita per maža, trečia nesiderina prie norimos padėti vietos, o ketvirta turi per siaurą kaklelį. Tad kaip išsirinkti tinkamas vazas, kurios nekeltų jokių klausimų ir problemų? Keletas patarimų, kurie padės papildyti savo vazų kolekciją tinkamomis vazomis.

Vazos dydis

Pamerkus gėles į vazą norisi, kad puokštė taptų tikru akcentu ir vaza neužgožtų jos grožio. Tačiau mažos vazos ne visada sutalpina dideles puokštes. Todėl namuose pravartu turėti kelias skirtingo dydžio vazas kiekvienam atvejui. Dažniausiai vaza yra renkama pagal pačios puokštės dydį. Jei vaza sudaro vieną trečdalį visos kompozicijos dydžio, taip visas derinys atrodys proporcingai ir vaza neužgoš norimo matyti vaizdo.

Vazos forma

Skirtingoms gėlėms tinka ir skirtingos vazos. Siauros ir ilgos vazos tinka aukštoms gėlėms, žemiems žiedams geriau rinktis žemesnes ir apvalias vazas. Visada svarbu atkreipti dėmesį į vazos kaklelį – jeigu jis per siauras, nesutalpinsite didelių prabangiu puokščių arba teks ardyti visą kompoziciją.

Spalvos ir medžiaga

Renkantis vazos spalvą ir iš ko jis bus padaryta – jūsų kūrybinė laisvė. Tačiau derinti prie interjero taip pat labai svarbu. Juk norite, jog vaza įsilietų į jūsų erdves harmoningai. Taip pat nepamirškite, jog ne pati vaza yra pagrindinis akcentas, o puokštė joje. Todėl universalių spalvų vazos yra daug dažniau naudojamos. Jeigu vazą renkatės tik kaip interjero detalę ir neplanuojate joje laikyti gėlių, pasiruoškite – rinktis tikrai bus iš ko. Atgaivinti namų erdves su vazomis tikrai nesunku. Naujas elementas jūsų dekore užpildys tuščias erdves ir tuo pačiu bus funkcionali detalė gavus (ne)tikėtą puokštę gėlių. Flowers&Lovers atrasite vazų nuo senovinio įvaizdžio iki subtilaus modernumo. Belieka tik išsirinkti sau labiausiai patinkančią.