Monstera rausvame vazone

35.00

Monstera – tai stilinga augalų diva, atnešanti egzotinę žavesį į jūsų interjerą. Jos išskirtinai išpjaustytų lapų grožis suteikia modernų ir šiltą akcentą jūsų namams. Augalo aukštis ± 60cm. Priežiūra: Galite pasirinkti pristatymą, tačiau rekomenduotume augalą atvykti atsiimti patiems! Monstera mėgsta saulėtą vietą, bet ne tiesioginę saulę, temperatūrą nuo 15 iki 24 °C. Laistyti reikėtų tik tada, kai viršutinis substrato sluoksnis išdžiūsta. Šiltuoju metų laiku tręšti kartą per mėnesį. Persodinti augalą reikėtų kas dvejus metus pavasarį.

Šiuo metu prekės pagal jūsų pasirinkimą neturime.

Apie produktą

Monstera – tai stilinga augalų diva, atnešanti egzotinę žavesį į jūsų interjerą. Jos išskirtinai išpjaustytų lapų grožis suteikia modernų ir šiltą akcentą jūsų namams.

Augalo aukštis ± 60cm.

Priežiūra:

Galite pasirinkti pristatymą, tačiau rekomenduotume augalą atvykti atsiimti patiems! Monstera mėgsta saulėtą vietą, bet ne tiesioginę saulę, temperatūrą nuo 15 iki 24 °C. Laistyti reikėtų tik tada, kai viršutinis substrato sluoksnis išdžiūsta. Šiltuoju metų laiku tręšti kartą per mėnesį. Persodinti augalą reikėtų kas dvejus metus pavasarį.