Aloe Vera pilkame vazone

50.00

Aloe vera – tai stebuklingas augalas, dažniausiai žinomas savo gydomosiomis savybėmis. Džiaugiamės, kad ir studijoje jie rado savo vietą. :) Augalo aukštis ± 50 cm. Galite pasirinkti pristatymą, tačiau rekomenduotume augalą atvykti atsiimti patiems! Priežiūra: Alijošius – sukulentas, mėgstantis šviesą. Tik saulėtoje vietoje augalas išlaiko savo gražią kompaktišką formą, neištįsta. Prižiūrėti, kaip ir visus sukulentus: pasirūpinti, kad visada būtų šviesu, nešalta ir laistyti bei tręšti neperdaug (kartą per mėnesį, ne dažniau). Žiemą laistyti kartą per mėnesį ir netręšti.

Šiuo metu prekės pagal jūsų pasirinkimą neturime.

Apie produktą

Aloe vera – tai stebuklingas augalas, dažniausiai žinomas savo gydomosiomis savybėmis. Džiaugiamės, kad ir studijoje jie rado savo vietą. 🙂

Augalo aukštis ± 50 cm. Galite pasirinkti pristatymą, tačiau rekomenduotume augalą atvykti atsiimti patiems!

Priežiūra:

Alijošius – sukulentas, mėgstantis šviesą. Tik saulėtoje vietoje augalas išlaiko savo gražią kompaktišką formą, neištįsta. Prižiūrėti, kaip ir visus sukulentus: pasirūpinti, kad visada būtų šviesu, nešalta ir laistyti bei tręšti neperdaug (kartą per mėnesį, ne dažniau). Žiemą laistyti kartą per mėnesį ir netręšti.