Vazoniniai Augalai

Aloe Vera rausvame vazone

50.00

Aloe Vera baltame vazone

50.00

Aloe Vera pilkame vazone

50.00

Euforbija pilkame vazone

65.00

Euforbija juodame vazone

65.00

Zamiokulkas (Pinigų medis)

100.00

Dracena pilkame vazone, 150cm

130.00

Dracena baltame vazone, 120cm

90.00

Dracena juodame vazone, 90cm

65.00

Dracena baltame vazone, 90cm

65.00

Monstera rausvame vazone

35.00

Monstera juodame vazone

40.00

Kalanchoe thyrsiflora

20.00

Chamedorėja juodame vazone

40.00

Chamedorėja pilkame vazone

40.00

Chamedorėja baltame vazone

40.00

Vazoniniai augalai, kambarinės gėlės

Namų puošmena, kuri džiugina ne tik akis, bet ir mūsų savijautą. Net mažiausios kambarinės gėlės geba pripildyti erdves nuostabiomis emocijomis bei teigiamu poveikiu ir mūsų fizinei sveikatai. Tokios natūralios ir tvarios dekoracijos yra sutinkamos beveik kiekvienuose namuose. 

Vazoninių augalų pasirinkimai

Flowers&Lovers siūlome jums keletą skirtingų kambarinių gėlių pasirinkimų:

  • Sukulentai
  • Skilčialapiai sukulentai
  • Supinta sansevjera
  • Sansevjera Viktorija
  • Chamedorėja

Kiekvienas augalas gali būti skirtinguose vazonuose.

Maži vazoniniai augalai

Tai puiki dekoracija darbo stalui ar nedideliam kavos staliukui. Mažos kambarinės gėlės padeda neapkrauti erdvių, bet jas subtiliai papildyti. Tiek sukulentai, tiek sansevjera nereikalauja daug priežiūros, todėl tinka net tiems, kurie neturi daug laiko augalų priežiūrai, tačiau vis tiek nori mėgautis natūralumu. Maži vazoniniai augalai gali puošti ir knygų lentynas. Jie padeda atskirti skirtingas knygų rūšis ar tiesiog paįvairina esamą interjerą nauju akcentu. Flowers&Lovers augalai yra neutralių spalvų vazonuose, todėl lengvai įsilieja į bet kokio stiliaus ir spalvų dekorą.

Dideli vazoniniai augalai 

Chamedorėja yra didesnis kambarinis augalas, todėl jam reikia ir daugiau vietos. Šis vazoninis augalas primena egzotinius kraštus, todėl padeda įnešti namams gyvybingumo. Puikiai tinka svetainės ar poilsio kambariuose.  Didesni vazoniniai augalai dažnai yra laikomi ant žemės, palangės ar kito šiek tiek pakelto baldo. Tačiau reikėtų apsvarstyti tai, jog augalui augant į viršų jam reikės daugiau erdvės, todėl nereikia ieškoti aukštų komodų tokiems augalams laikyti.

Kambarinės gėlės – kokia nauda namuose?

Kambarinės gėlės puikus būdas atnaujinti namų interjerą žaluma. Jie valo, grynina orą, dėl ko ir mūsų savijauta yra geresnė. Taip pat augalai padeda susikurti gamtos atmosferą namuose, kas dažnai savrbu didmiesčiuose gyvenantiems žmonėms, kurie trokšta daugiau gamtos prisilietimo. Augalai namuose padeda gerinti ir mūsų nuotaiką, mažina įtampą ir ramina nervus. Todėl dažnai vazoniniai augalai yra laikomi poilsio erdvėse, kuriose norima sukurti jaukumą ir ramybę. Kambarinės gėlės yra puikus pasirinkimas ieškantiems tvarumo, nes jų nereikia keisti. Jie erdvėse užsibūna ilgai, o tinkamai prižiūrimi veši, plečiasi ir džiugina daugybę metų.