Gėlių puokštės

ŠVELNIAI MAMAI

50.00

RYŠKIAM MAMUKUI

50.00

MAMAI LINKSMUOLEI

50.00

Ypatingoji

100.00

Cinamonas

41.00

Flowers & Lovers Interpretacija

50.00

Baltos gubojos

39.00

Rausvos gubojos

39.00

Rožinės gubojos

39.00

Rausvas minimalizmas

41.00

Rožinė svajonė

46.00

Pastelių draugystė

41.00

Pietų Afrikos šauksmas

50.00

Linkėjimai iš Australijos

41.00

Kraspedijų lietus

41.00

Gvazdikų solo

36.00

Burbulai sniege

41.00

Loversų klasika

41.00

Gėlių puokštės yra neatskiriama kiekvienos šventės dalis. Tačiau tuo pačiu tai gali tapti ir puikiu bei išskirtiniu namų dekoro akcentu. 

Kiekviena gėlių puokštė iš Flowers&Lovers išsiskiria savo modernumu ir unikalumu. Išskirtinės gėlės iš įvairiausių pasaulio kampelių nustebins kiekvieną puokštės gavėją, o erdvėms įkvėps naujos gyvybės. 

Gėlių kompozicijos

Gėlių puokštės gali būti pasirenkamos iš jau siūlomų arba komponuojamos pagal jūsų poreikius. Norint užsisakyti individualią gėlių puokštę reikia apsvarstyti kelis pagrindinius dalykus: proga, spalvų paletė, dydis. Pagal tai mūsų profesionalios floristės galės sukurti geriausias jums kompozicijas. 

Dažniausiai kompoziciją sudaro 3-4 elementai. Pasirinkus pagrindinį žiedą, gėlių puokštė yra kuriama aplink jį. Flowers&Lovers atrasite netradicinių žiedų, pavyzdžiui, puikiu gėlių puokštės akcentu gali tapti rožinė viešnia iš Australijos – banksija. 

Individualios gėlių puokštės yra kuriamos ir nuotakoms. Puokštė – tai vienas iš nuotakos gražiausių akcentų, kuris padeda ne tik pagyvinti nuotakos įvaizdį, bet ir atskleisti jos charakterį. Kiekviena nuotakos puokštė yra kuriama atsižvelgiant į jaunosios poreikius, įvaizdį, šventės vietą bei kitas detales, kurios padės sukurti unikalią ir puikiai priderintą puokštę. Nuotakos puokštė dėliojama taip, kad dailiai atrodytų rankoje, kad būtų išlaikytos reikiamos proporcijos bei ji išsilaikytų gyvybinga visos šventės metu.

Kiekviena kompozicija kuriama su meile ir kruopštumu, todėl tikrai nenusivilsite. 

Gėlių puokštės – interjero detalė

Gėlių puokštės gali būti ne tik maloni dovana, bet ir įdomi interjero detalė. Išsirinkus tinkamą gėlių puokštę ji gali puikiai įsilieti į bet kokį namų ar kitų erdvių interjerą. O kitais atvejais tai gali tapti gyvybingu akcentu niūriame ar pabodusiame interjere.

Gėlių puokštės interjere ne tik suteikia joms išskirtinumo, bet ir kuria geresnę atmosferą.  Žinoma, jog  augalai valo orą ir kerta kelią taršai. Gėlės ar lapiniai augalai sugeria toksinus  ir gerina oro kokybę. Švarus ir grynas oras užtikrina alergenų ir kenksmingų medžiagų nebuvimą. Taip pat gėlės yra natūralus antidepresantas, mažina stresą, gerina nuotaiką, suteikia daugiau energijos. Todėl gėlių puokštės interjere yra itin pamėgtos darbo erdvėse, kuriose žmonės praleidžia daug laiko. 

Užsakymas

Gėlių puokštės užsakymas iš mūsų Flowers&Lovers gėlių studijos yra labai paprastas. Gėlių puokštes galite išsirinkti iš jau mūsų sukurtų ir pateiktų mūsų internetinėje parduotuvėje arba galite pateikti individualų užsakymą pagal savo poreikius. Individualius užsakymus galite pateikti el. paštu info@flowersandlovers.lt, telefonu +370 629 45640, užpildę formą mūsų svetainėje arba per Messenger žinutę. Taip pat, užsakyti galite per Wolt arba Bolt Food programėlę.

Gėlių pristatymas yra atliekamas per kurjerį Ziticity Vilniaus mieste. 

Žinoma, kviečiame apsilankyti mūsų studijoje adresu Basanavičiaus g. 20, Vilnius.