Gėlės

Gvazdikas

3.00

Momoko Chrizantema

6.00

Kraspedija

2.00

Banksija

20.00

Gėlės – tai puiki dovana savo artimiesiems bet kokia proga ir net be jos. Jos puikiai išreiškia jūsų jausmus, emocijas, kurioms neužtenka žodžių. Tai taip pat yra puiki interjero detalė, kuri padeda atnešti šviežumo ir gaivumo į Jūsų namus. Flowers&Lovers gėlių studijoje randasi įvairiausios gėlės iš skirtingų pasaulio ūkių. 

Skintų gėlių asortimentas

Mūsų florisčių komanda stengiasi nustebinti kiekvieną iš Jūsų įdomiais ir išskirtiniais žiedais. Be klasikinių gėlių čia atrasite:

  • Zundą;
  • Momoko chrizantemą;
  • Kraspediją;
  • Eustomos;
  • Banksiją.

Jeigu nerandate gėlės, kurią norite užsisakykite – susisiekite su mumis. Užsakysime Jūsų norimas gėles arba parinksime alternatyvą, kuri bus ne ką prastesnė. 

Gėlės skirtingoms progoms

Nors dažnai gėlės prisimenamos tik išskirtinėmis progomis, kaip gimtadieniai ar vestuvės, jas dovanoti galima daug dažniau. Tai puikus būdas nustebinti savo artimuosius, draugus ir net kolegas skirtingais jų gyvenimo periodais. 

Mokyklos/universiteto baigimo proga

Gėlės tokia proga maloniai nustebins kiekvieną. Tai puikus būdas pasveikinti užbaigus rimtą gyvenimo etapą ir išlydint į naująjį. Šiai progai puikiai tinka eustomos, kurios simbolizuoją laimę ir pasitenkinimą. 

Kolegai darbe

Dovanoti gėles kolegoms – tai puikus būdas išreikšti padėką ar pasidžiaugti jų sėkme. Populiarios gėlės dovanoti kolegoms yra gvazdikai. Tai klasikiniai žiedai, kurie tinka moterims ir vyrams.

Įkurtuvės

Tai dar viena proga, kai gėlės tampa puikia dovana. Nors dažnai įkurtuvių proga yra pasirenkamas kambarinis augalas, skintos gėlės gali būti taip pat maloni staigmena. Tokia proga galite rinktis gėles, kurios net ir sudžiūvusios taps puikiu interjero akcentu naujuose namuose.

Gėlės interjere

Pagyvinti savo interjerą galite ne tik įvairiais paveikslais ar dekoracijomis, bet ir gėlėmis. Tai gaivus ir šviežias gamtos dvelksmas, kuris įkvėps Jūsų namams harmonijos. Be viso to, gėlės atneša daugiau ramybės, todėl tokia detalė norint sukurti jaukumą tinka visuose namuose. 

Gėles interjere galima derinti prie bendro interjero. Jeigu pas Jus dominuoja klasikiniai akcentai, galite rinktis ir labiau klasikines gėles: rožės, gvazdikai. Tačiau, norint namams įkvėpti išskirtinumo, puikiai tiks egzotinės ir rečiau sutinkamos gėlės, pavyzdžiui, zunda, banksija. 

Mūsų būnamos erdvės neapsiriboja tik namais. Daugybę laiko per savo dieną mes praleidžiame darbe, todėl norime ir ten sukurti malonią atmosferą. Gėlės gali padėti tai padaryti. Jos ne tik papuoš jūsų ofisą, bet ir atneš daugiau pozityvo, susikaupimo, produktyvumo. 

Gėlių užsakymas

Užsisakyti skintas gėles iš Flowers&Lovers galite keliais būdais. Vienas iš jų – pateikti užsakymą internetu. Tokiu atveju gėlės bus atvežamos į jūsų pasirinktą lokaciją. 

Jūsų patogumui gėlės gali būti užsakomos ir per Wolt arba Bolt Food programėlę.

Taip pat išsirinkti savo gėles galite ir pačioje gėlių studijoje adresu Basanavičiaus g. 20, Vilniuje. Čia mūsų specialistės galės padėti išsirinkti tinkamas gėles pagal Jūsų poreikius, atsakys į visus užduotus klausimus.